Inauguracja sezonu 2021 – 1. Runda

Jedziemy! 21. marca 2021, to jak sygnał od Wszechświata, że to dobry dzień na rozpoczęcie sezonu!

W przedostatnią niedzielę marca spotykamy się w toruńskim Moto Parku na rozpoczęciu sezonu 2021 rywalizacji PRXRC! Czekamy na Wasze zgłoszenia do końca piątku 19. marca.

Pamiętajcie o tym, że w tym roku wprowadzamy nową klasyfikację zawodów. Od tego sezonu dzielimy się na RX1, RX2 oraz Open. Do klasy Open zapraszamy wszystkich amatorów i początkujących, którzy zaczynają swoją przygodę z RC. Jeżeli nie masz jeszcze super umiejętności, jeździsz modelem on-road'owym prosto z pudełka typu TT-01/-02 lub Stradą czy innym Flying Fishem to ta klasa jest właśnie dla Ciebie. Masz jakiś inny niewymiarowy model? Chodź do nas, sprawdź się w klasie Open i zobacz czy rallycross RC to coś dla Ciebie. Pomożemy, doradzimy, z pewnością nauczysz się wielu rzeczy od bardziej doświadczonych kolegów modelarzy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą podpartą latami doświadczenia.

 

 

Do zobaczenia w Toruniu!

Wspierają nas

sponsorzy

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.