1. Runda - 2022 RX2

Poz Zawodnik Wynik Punkty
1 10 Poland Chrabąszcz Szczepan 24Team 08:50.102 16
2 21 Poland Dąbrowski Artur Tytani 08:58.038 15
3 9 Poland Rzępołuch Kamil K² RxTeam 09:04.834 14
4 8 Poland Masny Mariusz AC RC 09:30.598 13
5 7 Poland Pietrasiński Kacper Tytani 09:40.525 12
6 13 Poland Falko Karol 24Team 09:46.657 11
7 20 Poland Cwalina Adrian 10:02.169 10
8 22 Poland Flakowski Michał AC RC 10:40.497 9
9 19 Poland Buszta Tomasz 10:42.632 8
10 11 Poland Jaskólski Wojciech PRO Team 11:06.790 7
11 14 Poland Pietrzak Adam 11:17.933 6
12 12 Poland Jaskólski Michał PRO Team 12:06.399 5
13 15 Poland Komorowski Michał 14:27.156 4
Poz Zawodnik Wynik
1 21 Poland Dąbrowski Artur Tytani 01:09.230
2 10 Poland Chrabąszcz Szczepan 24Team 01:10.848
3 8 Poland Masny Mariusz AC RC 01:13.196
4 7 Poland Pietrasiński Kacper Tytani 01:16.162
5 9 Poland Rzępołuch Kamil K² RxTeam 01:20.792
6 19 Poland Buszta Tomasz 01:23.971
7 20 Poland Cwalina Adrian 01:25.290
8 22 Poland Flakowski Michał AC RC 01:28.759
9 13 Poland Falko Karol 24Team 01:34.559
10 14 Poland Pietrzak Adam 01:34.934
11 11 Poland Jaskólski Wojciech PRO Team 01:37.984
12 12 Poland Jaskólski Michał PRO Team 01:49.704
13 15 Poland Komorowski Michał 01:51.972
Poz Zawodnik Wynik
1 9 Poland Rzępołuch Kamil K² RxTeam 01:14.527
2 21 Poland Dąbrowski Artur Tytani 01:16.906
3 10 Poland Chrabąszcz Szczepan 24Team 01:21.560
4 7 Poland Pietrasiński Kacper Tytani 01:22.059
5 8 Poland Masny Mariusz AC RC 01:22.851
6 13 Poland Falko Karol 24Team 01:23.083
7 19 Poland Buszta Tomasz 01:27.860
8 20 Poland Cwalina Adrian 01:28.782
9 14 Poland Pietrzak Adam 01:29.071
10 11 Poland Jaskólski Wojciech PRO Team 01:29.736
11 22 Poland Flakowski Michał AC RC 01:31.579
12 12 Poland Jaskólski Michał PRO Team 01:47.995
13 15 Poland Komorowski Michał 01:52.440
Poz Zawodnik Wynik
1 21 Poland Dąbrowski Artur Tytani 01:13.806
2 8 Poland Masny Mariusz AC RC 01:17.528
3 9 Poland Rzępołuch Kamil K² RxTeam 01:17.700
4 10 Poland Chrabąszcz Szczepan 24Team 01:18.149
5 20 Poland Cwalina Adrian 01:19.049
6 19 Poland Buszta Tomasz 01:19.107
7 7 Poland Pietrasiński Kacper Tytani 01:20.852
8 13 Poland Falko Karol 24Team 01:24.756
9 22 Poland Flakowski Michał AC RC 01:31.504
10 14 Poland Pietrzak Adam 01:33.382
11 11 Poland Jaskólski Wojciech PRO Team 01:36.136
12 12 Poland Jaskólski Michał PRO Team 01:50.565
13 15 Poland Komorowski Michał 01:50.844
Poz Zawodnik Wynik
1 10 Poland Chrabąszcz Szczepan 24Team 01:12.896
2 9 Poland Rzępołuch Kamil K² RxTeam 01:13.470
3 21 Poland Dąbrowski Artur Tytani 01:19.201
4 8 Poland Masny Mariusz AC RC 01:24.736
5 13 Poland Falko Karol 24Team 01:25.101
6 7 Poland Pietrasiński Kacper Tytani 01:28.951
7 20 Poland Cwalina Adrian 01:30.950
8 22 Poland Flakowski Michał AC RC 01:31.722
9 14 Poland Pietrzak Adam 01:36.884
10 11 Poland Jaskólski Wojciech PRO Team 01:39.122
11 12 Poland Jaskólski Michał PRO Team 01:49.778
12 15 Poland Komorowski Michał 02:07.564
13 19 Poland Buszta Tomasz 02:25.792 SR
Poz Zawodnik Wynik
1 9 Poland Rzępołuch Kamil K² RxTeam 01:15.153
2 10 Poland Chrabąszcz Szczepan 24Team 01:17.480
3 20 Poland Cwalina Adrian 01:19.945
4 21 Poland Dąbrowski Artur Tytani 01:21.818
5 13 Poland Falko Karol 24Team 01:23.043
6 8 Poland Masny Mariusz AC RC 01:24.457
7 7 Poland Pietrasiński Kacper Tytani 01:27.272
8 19 Poland Buszta Tomasz 01:29.444
9 22 Poland Flakowski Michał AC RC 01:31.842
10 14 Poland Pietrzak Adam 01:32.672
11 12 Poland Jaskólski Michał PRO Team 01:34.142
12 11 Poland Jaskólski Wojciech PRO Team 01:36.308
13 15 Poland Komorowski Michał 02:30.306 SR
Poz Zawodnik Wynik
1 21 Poland Dąbrowski Artur Tytani 01:15.942
2 19 Poland Buszta Tomasz 01:16.199
3 10 Poland Chrabąszcz Szczepan 24Team 01:17.390
4 13 Poland Falko Karol 24Team 01:19.762
5 9 Poland Rzępołuch Kamil K² RxTeam 01:20.080
6 7 Poland Pietrasiński Kacper Tytani 01:25.322
7 11 Poland Jaskólski Wojciech PRO Team 01:32.503
8 8 Poland Masny Mariusz AC RC 01:33.048
9 20 Poland Cwalina Adrian 01:33.341
10 22 Poland Flakowski Michał AC RC 01:35.781
11 12 Poland Jaskólski Michał PRO Team 01:36.364
12 14 Poland Pietrzak Adam 01:46.080
13 15 Poland Komorowski Michał 01:50.472
Poz Zawodnik Wynik
1 10 Poland Chrabąszcz Szczepan 24Team 01:11.779
2 8 Poland Masny Mariusz AC RC 01:14.782
3 13 Poland Falko Karol 24Team 01:16.353
4 7 Poland Pietrasiński Kacper Tytani 01:19.907
5 19 Poland Buszta Tomasz 01:20.259
6 21 Poland Dąbrowski Artur Tytani 01:21.135
7 9 Poland Rzępołuch Kamil K² RxTeam 01:23.112
8 20 Poland Cwalina Adrian 01:24.812
9 22 Poland Flakowski Michał AC RC 01:29.310
10 11 Poland Jaskólski Wojciech PRO Team 01:35.001
11 12 Poland Jaskólski Michał PRO Team 01:37.851
12 14 Poland Pietrzak Adam 01:44.910
13 15 Poland Komorowski Michał 02:23.558 SR

Wspierają nas

sponsorzy

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.