Zmiany na sezon 2022

Kolejny sezon rywalizacji przynosi ze sobą małe zmiany i usprawnienia.

Strona prxrc.pl doczekała się kilku ulepszeń, między innymi zmianie uległa strona z wynikami danej rundy. Teraz łatwo porównywać czasy poszczególnych biegów używając do tego zakładek nad tabelką.

Dodane zostało również archiwum wyników sięgające do sezonu 2019. Strona ta wymaga jeszcze wizualnego dopieszczenia lecz tabelki są dodane, a historia wyników powinna być widoczna również na waszych profilach.

Usprawnienia doczekała się również strona z wynikami na żywo podczas zawodów. Teraz czasy będą czytelniejsze, rozwiązany został problem z nieodświeżającymi się tabelami oraz dodana została informacja o tym kto w jakim biegu będzie startował.

Oprócz strony internetowej zaktualizowany został również Regulamin zawodów. Przede wszystkim dodajemy możliwość posiadania awaryjnego podwozia. W razie uszkodzenia, i braku możliwości naprawy, unieruchomiony model można wymienić na inny. Taka wymiana możliwa jest tylko raz podczas trwania rundy. Wymiana możliwa jest na wyraźną zgodę Sędziego Głównego. Warto wspomnieć, że w sezonie 2022 będziemy próbowali startów w 6 modeli, w związku z tym również odpowiedni zapis znalazł się w Regulaminie.

Do klasy RX1, na podstawie umiejętności i osiągnięć w zawodach RC, warunkowo awansował Arkadiusz Smyk.

W związku z szalejącą inflacją i zmienną sytuacją na świecie w tym roku podnosimy wpisowe i lekko zmieniamy zasadę naliczania zniżek. Szczegóły dotyczące tegorocznych stawek dostępne są na stronie: www.prxrc.pl/wpisowe.

Więcej nowości i szczegółów pojawi się przy okazji zapisów do 1. Rundy, które startują już niedługo.

 

 

Wspierają nas

sponsorzy

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.