Nowa strona prxrc.pl już online!

Wchodząc w sezon 2021 witamy Was nową stroną www. Najważniejsza część tej wiadomości jest taka, że zaimplementowaliśmy dedykowany system do zarządzania wynikami. Zdajemy sobie sprawę, że może Wam to nie robić żadnej różnicy ale uwierzcie, że usprawni nam to wiele procesów.

Jednakże najważniejszy dla Was, zawodników, jest nowy sposób zapisywania się do zawodów. Otóż od teraz, aby to zrobić należy najpierw zarejestrować się na naszej stronie. Rejestracja użytkowników otwiera przed nami wiele nowych możliwości. Mając swoje profile zawodników możemy tworzyć wielką bazę wyników i historii. Każdy wyścig, każdy czas, zostanie zapisany w bazie i praktycznie z każdego miejsca na stronie będzie można dotrzeć do przeróżnych danych z przeszłości. Wszyscy macie możliwość wglądu w wyniki i formę rywali. Każdy z zawodników ma swój profil, który uzupełnia się automatycznie historią rywalizacji, a także dzięki naszym staraniom pojawią się również wasze portrety i zdjęcia modeli.

Przy rejestracji podajesz swoje imię i nazwisko – upewnij się, że wprowadzasz je prawidłowo ponieważ zostanie ono użyte do prezentacji wyników, adres e-mail służący do logowania i kontaktu z Wami i hasło dostępu – wiadomo. Rejestrację musicie potwierdzić klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie do Waszej skrzynki mailowej.

Po aktywacji konta zaloguj się na stronie do swojego profilu i z zakładki Profil w menu u góry strony wybierz link Zawodnik. W tym miejscu sprawdź czy Twoje dane się zgadzają. Dodaj informacje odnośnie Twojego modelu, wybierz kraj (dzięki temu przy wynikach pojawi się flaga wybranego kraju). Po wszystkim pamiętaj żeby zapisać zmiany. Od teraz my już zajmiemy się dalszymi krokami.

Gdy uruchomimy zapisy do rundy wejdź do kalendarza, a później na stronę ze szczegółami nadchodzących zawodów. Po przejściu przez wszystkie niezbędne informacje i zapoznaniu się z regulaminem, w sekcji Zapisy wybierz opcję "Biorę udział", dodaj wiadomość do organizatora z treścią czy zamawiasz obiad i, jeżeli chcesz, dodaj więcej informacji o których chciałbyś nas poinformować. Zapisz i już jesteś na liście startowej. Jeżeli chcesz, w dowolnej chwili możesz anulować swój udział. Wybierz odpowiednią opcję i zapisz swoją decyzję. Proste!

Po zakończonej rundzie uzupełnimy wszystkie wyniki i wszelkie klasyfikacje automatycznie się zaktualizują. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowy sposób organizacji na naszej stronie. Do zobaczenia na zawodach!

Wspierają nas

sponsorzy

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.