Aktualności

Prezentujemy kalendarz na sezon 2022 PRXRC

Ubiegły rok był sezonem pełnym zmian i eksperymentów organizacyjnych. Jesteśmy zdania, że formuła którą wypracowaliśmy zaczęła się sprawdzać i możemy ją kontynuować w kolejnych latach. Rok 2022 przynosi kilka małych zmian, lecz zacznijmy od propozycji kalendarza rund na ten sezon.

Czytaj więcej...

Wymiana baterii w nadajniku

Nadajniki do pomiaru czasu, których używamy to nadajniki marki RF Lap Counter. Jest to półprofesjonalny system do pomiaru czasu i okrążeń produkowany we Francji. Pchełki, zasilane są dwiema bateryjkami CR1225 3V, które powinny być wymieniane co 2 lata. Jak więc przeprowadzić poprawną wymianę baterii? To kilka prostych kroków.

Czytaj więcej...

Nowa strona prxrc.pl już online!

Wchodząc w sezon 2021 witamy Was nową stroną www. Najważniejsza część tej wiadomości jest taka, że zaimplementowaliśmy dedykowany system do zarządzania wynikami. Zdajemy sobie sprawę, że może Wam to nie robić żadnej różnicy ale uwierzcie, że usprawni nam to wiele procesów.

Czytaj więcej...

Wspierają nas

sponsorzy

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.